Papildus atlaide Jūsu pirkumamVēlos atlaižu kodu!

Atgriešana

PREČU UN NAUDAS ATGRIEŠANA

 1. Ja vēlaties atcelt pasūtījumu kuru vēl neesat saņēmis un apmaksājis sūtiet e-pastu uz orders@games4you.lv ar pasūtījuma numuru un pasūtītāja datiem.
 2. Ja vēlaties atcelt pasūtījumu kuru vēl neesat saņēmis, bet esat veicis priekšapmaksu lūgums aizpildīt veidlapu ŠEIT. Pēc pieteikuma saņemšanas veiksim naudas atmaksu 2 darba dienu laikā uz Jūsu norādīto bankas kontu. Lūdzu ņemiet vērā, ka naudas atmaksu varam veikt tikai uz to pašu kontu no kura veicāt samaksu par pasūtījumu.
 3. Ja vēlaties atgriest jau saņemtu preci un saņemt atpakaļ naudu lūgums aizpildīt veidlapu ŠEIT. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu klientu konsultants nosūtīs Jums kurjera pieteikumu. Ja pasūtījuma summa ir vismaz 49,- € tad pasūtījuma atgriešana ir bez maksas. Ja zem 49,- € tad Jums tiks nosūtīts rēķins par kurjera izsaukumu 9,99€ apmērā. Jebkādas vērtības pasūtījumus iespējams bez maksas atgriest Games4You ofisā Jelgavas ielā 63, Rīgā. 
  Atgriežot preci lūdzu ņemiet vērā:
  • Precei jābūt oriģinālā un kārtīgā iepakojumā.
  • Precei jābūt rūpīgi iesaiņotai lai tā netiktu bojāta piegādes laikā (nedrīkst nosūtīt maisā, citā nestabilā un neoriģinālā iepakojumā vai neiepakotu).
  • Precei jābūt Pircēja nesabojātai.
  • Atgrieztajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā Pircējs to saņēma.
  Pēc preces saņemšanas klientu konsultants to pārbaudīs un ja tā atbildīs iepriekšminētajiem nosacījumiem veiksim naudas atmaksu 2 darba dienu laikā uz norādīto konu. Lūdzu ņemiet vērā, ka naudas atmaksu varam veikt tikai uz to pašu kontu no kura veicāt samaksu par pasūtījumu.
  • Preces atgriešana iespējama 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. 
 4. Ja vēlaties atgriest preci garantijas ietvaros lūgums aizpildīt veidlapu ŠEIT un pēc pieteikuma saņemšanas mūsu klientu konsultants ar Jums sazināsies Jūsu izvēlētajā saziņas formā.