BAKOBA – Unikāli putu konstruktori

Spēli uztveram nopietni

Tas ir ļoti svarīgi veidot prasmes, kuras mums vajadzīgas, lai kļūtu par neatkarīgiem, radošiem un, problēmu atrisināt spējīgiem, pieaugušajiem.

Tāpēc ražotāji ir izstrādājuši BAKOBA. Lai bērni spēlējas. No stundas uz stundu, gadiem uz priekšu.

Katrs elements ir izveidots, lai to varētu apvienot neierobežotos veidos. Ražotājs ir izgatavojis materiālus elastīgus un izturīgus, lai jūs varētu tos savīt un pārvērst par jebko, ko vien varat iedomāties.

Neapšaubāmi varam apgalvot, ka rotaļlietas ir izgatavotas ar ārkārtīgi augstu kvalitāti, tāpēc, ka tad kad esat, kaut ko uzbūvējis, tas paliks kopā, un jūs varat spēlēt, nebaidoties, ka kaut kas saplīsīs vai sāks sadalīties. Spēlējiet gan telpās, gan ārā. Vieglie BAKOBA materiāli peld, tāpēc tie ir lieliski piemēroti baseinam, vannai un viegli tīrāmi veļas mašīnā.BAKOBA ir konstruēta tā, lai bērni to varētu spēlēt no 2 gadu vecuma līdz pieaugušam vecumam. Komplekti ir izgatavoti, lai nepārtraukti attīstītu motoriku un rosinātu iztēli. Un tā kā iztēlei nav robežu, Bakoba ir izstrādājuši savienotājus, kas ļauj apvienot BAKOBA ar citām rotaļlietām, radot bezgalīgas iespējas(Piemēram LEGO). Tas viss tāpēc, rotaļlietām nekad nebūtu jānosaka ierobežojumi.Mēs uzskatām, ka rotaļlietai ir tevi jāiedvesmo bezgalīgai spēlei. 

Bezgalīga spēle

Bakoba ir lieli “nebeidzamo spēļu” atbalstītāji un tāpēc tie ir izstrādājuši “Savienotāju”, kas ļauj apvienot BAKOBA ar daudzām citām rotaļlietām(Piemēram LEGO). Savienotāji ir iekļauti visās kastēs, kas ļauj bērniem tos viegli kombinēt un izpētīt bezgalīgi daudzos veidos.Mums ir svarīgi, lai šīs rotaļlietas nenoteiktu robežas, bet gan radītu bezgalīgas iespējas – arī pāri citām bērnu rotaļlietām. Tādā veidā mēs esam pārliecināti, ka bērni iegūs labāko, iespējamo, rotaļu pieredzi

Ūdens rotaļas

Ar BAKOBA var spēlēties daudzos veidos, un viens no šiem veidiem ir rotaļāšanās ūdenī. BAKOBA ir ideāla rotaļlieta, ko ņemt līdzi vannā, peldbaseinā vai pat pludmalē, vai ezerā. Tā ir ļoti jautra aktivitāte bērniem, lai eksperimentētu ar savas konstrukcijas spēju peldēt ūdenī! *Celtniecības bloki neuzsūc ūdeni un tāpēc pēc tam ātri izžūs.

Piemērots dažādiem vecumiem

BAKOBA ir izstrādāta tā, lai tā būtu pielāgojama vecumam, kas nozīmē, ka bērni neizaugs no BAKOBA, bet gan izaugs kopā AR BAKOBA. Šīs rotaļlietas ir īpaši izstrādātas bērniem vecumā no 2 līdz 9 gadiem, taču bieži vien vecākiem bērniem un aizrautīgiem pieaugušajiem būs tikpat jautri rotaļāties, radot ideālu rotaļu vidi visai ģimenei. 

Materiāls

Šie celtniecības bloki ir izgatavoti no ļoti izturīga un droša materiāla, ko sauc par EVA putām. Celtniecības blokus var savīt un salocīt, nesalaužot, tādējādi paverot pilnīgi jaunus būvniecības veidus. Bloki ir droši un tos lokot tie nerada trokšņus, radot komfortablu rotaļu vidi gan bērniem, gan vecākiem, gan skolotājiem – turklāt tos ir viegli uzturēt tīrus, tos vienkārši mazgājot veļas mašīnā!

Ilgtspējība un drošība

BAKOBA – mūsu bērniem un viņu nākotnei! Tāpēc ilgtspējība ir ražotāju galvenais jautājums. BAKOBA ir izgudrota un izstrādāta Dānijā, un visi produkti, ieskaitot iepakojumu, ir izgatavoti no tīriem materiāliem, kas ir 100% pārstrādājami. Šie produkti tiek nepārtraukti pārbaudīti, un tie vienmēr atbilst visstingrākajām drošības un vides prasībām. ✓ Eiropas rotaļlietu drošības standarts EN71-1, 71-2, 71-3 un REACH✓ Pārbaudījis Dānijas Tehnoloģiskais institūts✓ Pārbaudījis Consumer Lab Denmark✓ CE sertificēts✓ 100% nesatur ftalātus un citas kaitīgas vielas✓ Visi mūsu materiāli, ieskaitot iepakojumu, ir pilnībā pārstrādājami✓ Mūsu celtniecības bloki ir izgatavoti no 100% netoksiskām EVA putām – netiek izmantota līme vai citas vielas

Labākie STEM 2021

“Newsweek” un STEM.org ir izvēlējušies BAKOBA par vienu no 2021. gada labākajām STEM rotaļlietām. Kā STEM rotaļlieta BAKOBA iedvesmo bērnu radošumu un spēju ieviest jauninājumus, vienlaikus uzlabojot viņu motoriskās prasmes – tas viss rotaļīgā un jautrā vidē. “Mēs uzskatām, ka šī balva ir saistīta ar lielu atbildību, un mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai nepārtraukti mainīgajā rotaļlietu nozares vidē turpinātu izstrādāt produktus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem..” ,teic BAKOBA.  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.