Low-cost rotaļu idejas bērniem.

Nodarbe nr.1

Kolāža ir vienkāršs rokdarbu veids, kas ietver tādu priekšmetu kā lapu vai fotogrāfiju līmēšanu uz papīra lapas.

Kolāžas veidošana palīdz bērnam attīstīt smalko motoriku . Tas ir arī jautrs veids, kā attīstīt bērna izpratni par krāsu un tekstūru. Tāpat arī gala darbiņa apspriešana ar bērnu, palīdz viņa valodas attīstībai.

Kas nepieciešams kolāžai

 • Papīrs
 • Līme jeb līmes zīmulis
 • Šķēres
 • Kolāžas priekšmetu kolekcija (žurnāls, aplikāciju papīrs u.c.)

Kolāžas priekšmeti ir jebkas, kas pielīp papīram! Jūs varētu mēģināt izmantot:

 • attēli, kas izgriezti no žurnāliem vai katalogiem
 • papīra, lentes vai auduma atgriezumi
 • vizuļi, spīdumi vai folija
 • dabas objekti, piemēram, lapas, spalvas un smiltis
 • cauruļu tīrītāji, saspraudes, saldējuma kociņi vai pogas.

*Un kāpēc gan nesaglabāt otrreizēji pārstrādātos priekšmetus, piemēram kartona kasti? -” kolāžai un citām amatniecības aktivitātēm? 

Kā veidot kolāžu

 • Darbiņu veiciet pie galda un ieteicams turēt kolāžas priekšmetus plastmasas kastītēs vai uz paplātes. Tas var palīdzēt bērnam kontrolēt un ierobežot jebkuru nekārtību, kas var izvērsties plašumā pie ilgas darbošanās.
 • Ļaujiet izvēlēties bērnam. Bērns varētu vēlēties izveidot savādāku kolāžu kā jūs bijāt iecerējuši, piemēram, pielīmēt gan lapas, gan papīru, lai izveidotu mežu. Ļaujiet bērnam veikt šīs izvēles un neaizmirstiet par paslavēšanu. Tieši šie mazie, un brīžiem šķietami, nenozīmīgie mirkļi, veido viņa būtību, centību un panākumus nākotnē.
 • Esiet blakus, kamēr bērns veido. Runājiet par to, ko dara jūsu bērns, un uzdodiet jautājumus. Piemēram, “Man patīk tas, kā tu zilo lenti izmantojāt kā debesis” . Liels pluss ja vecāks izvēlas izveidot arī savu kolāžu.

Adaptējoša kolāža dažāda vecuma bērniem

Attīstošā spēle- makšķerēšana BS

Mazākiem bērniem , iespējams, izdosies pielīmēt tikai dažus priekšmetus, lai izveidotu kolāžu. Jūsu bērns, iespējams, nevarēs izmantot šķēres, un viņam var būt nepieciešama palīdzība ar līmi. Uzslavējiet visus bērna centienus. Viņa koncentrēšanās spējas un interese pret nodarbi var būt īsa, tāpēc ir svarīgi mācēt apstāties ja manāt, ka bērnam šī nodarbe bijusi pietiekoši. Gadījumā kad bērns vēl nav gatavs nodoties šāda tipa radošjaiem darbiem, lai turpinātu trenēt bērniņa motoriku, mūsdienās ir pieejamas daudz un dažādas spēles bērniem, kas veiks šo funkciju ātrāk un ērtāk. Dažas no tām Jūs varat atrast šeit.

VECĀKIEM BĒRNIEM: Daudzi pazīstami mākslinieki izmanto kolāžas savos darbos. Jūs varat meklēt tiešsaistē attēlus ar kolāžu mākslas darbiem, lai iedvesmotu vecākus bērnus .

Mēs nevaram neatzīmēt modelēšanas figūras lielākiem bērniem un pieaugušajiem. Workshop Games spēļu figūras ļauj izveidot veselu stāstu no dažādiem, daudzajiem varoņiem, kurus tev pašam sākumā būs jāsaliek, jānokrāso un tikai pēc tam spēle sāksies..

Visi bērni mācās un attīstās rotaļājoties. Mūsu rakstu sērija par rotaļām un kreatīvām nodarbēm bērniem, ir lielisks sākumpunkts, lai pielāgotu šo aktivitāšu ceļvedi bērniem ar dažādām spējām, sarežģītības līmeņiem, un dažādos vecumos. Šī ir pirmā rakstu sērijas daļa, lai apskatītu vairāk budžeta idejas rotaļām ar bērniem, sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas vai facebook lapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *