Elektriskie braucamrīki bērniem

Elektriskie braucamrīki bērniem ir ar akumulatoru darbināmu braucamo rotaļu automobiļu zīmols bērniem vecumā no viena līdz septiņiem gadiem. Power Wheels braucamrīki ir veidoti ar bērniem atbilstošām, reālistiskām funkcijām – dažos gadījumos ar reāli funkcionējošām funkcijām, piemēram, FM radio, atveramām/aizveramām durvīm un pārsegiem, kā arī kustību uz priekšu un atpakaļgaitā.

Iemesli, kādēļ bērnam vajadzētu iegādāties elektrisko rotaļu auto

1) Tās attīsta jūsu bērna motoriskās prasmes
Kad jūsu bērns izbrauc ar šo satriecošo mašīnu, viņš, protams, izklaidējas, taču viņš arī labāk apzinās apkārtējo vidi un apgūst navigācijas pamatus. Elektriskie braucamrīki var palīdzēt jūsu bērnam pilnībā attīstīt un pilnveidot savas motoriskās prasmes.
Elektriskās rotaļu automašīnas bērniem ir izstrādātas tā, lai izskatītos un darbotos kā īstas automašīnas. Tāpēc tām ir iebūvētas tādas funkcijas kā aizveramas durvis un stūres riteņi. Kad bērni brauc ar šīm automašīnām, viņi iemācās izmantot šīs funkcijas. Izmantojot stūres ratu, viņi var manevrēt ar savu auto un vadīt to.
2) Tie veicina aktivitātes svaigā gaisā
Mūsdienās, kad pieaug planšetdatoru, tālruņu un videospēļu skaits, bērni reti kad dodas spēlēties ārā. Spēlēšanās svaigā gaisā ir ļoti svarīga izglītojoša pieredze bērniem attīstības posmā. Viņi veic fiziskas aktivitātes, pēta un apgūst jaunas lietas par apkārtējo vidi.
Papildus tam, ka rotaļlietas ar braucamrīkiem motivē bērnus doties ārā un spēlēties, tās arī padara fiziskās aktivitātes bērniem jautras, un tas ir liels pluss. Rotaļlietas, kas pārvietojas , bērnam ‘atsperoties’ ar kājām pret grīdu, vai mašīnas ar pedāļiem, kuras nepārvietosies, kamēr bērns nesāks mīt pedāļus. Tas stiprina bērna kāju un roku muskuļus.

Piemērs! – Mūsu veikalā ir atrodams ļoti simpātisks ‘visurgājējs geļiks’, jeb Elektroauto Mercedes AMG G63 

Šis ļoti zīmīgais un simpātiskais auto nav vienkārši elektroauto stundai- Tā braukšanas ilgums pie pilnas uzlādes ir līdz pat 6 stundām! Tieši tas, kas vajadzīgs garajiem pavasara/vasaras vakariem. 

3) Tie sniedz bērnam patstāvības sajūtu
Jūsu bērnam ir ļoti svarīgi attīstīt patstāvības un neatkarības sajūtu. Zīdaiņi ir ļoti atkarīgi no vecākiem, bet mazliet lielāki bērni ir atšķirīgi – viņi tikai sāk patstāvīgi iepazīt pasauli. Dāvināt viņiem iespēju braukt ar ,pašam savu mašīnu, šajā vecuma posmā var būt ļoti noderīgi.
Bērnu braucamrīks var padarīt jūsu bērnu vērīgāku un patstāvīgāku. Kad viņi ar šo satriecošo Audi dodas izbraucienā, viņi mācās, kā aktīvi pārvarēt šķēršļus un risināt(apbraukt) ceļā sastopamās problēmsituācijas. Kad bērns pārvar kādu šķērsli vai veiksmīgi izpilda sarežģītu manevru, viņam ir sasnieguma sajūta, kas lieliski ietekmē viņa pašvērtējumu, pārliecību un pašapziņu.
4) tie veicina bērna iztēli
Bērni ir ļoti radoši un izdomas bagāti. Ar elektriskajām braucamajām mašīnām bērni nonāk fantāzijas un izdomu pasaulē, kur viņi paši rada savus piedzīvojumus.
Neatkarīgi no tā, vai viņi apsteidz lācēnu, kurš viņu iedomu pasaulē ar tiem piedalās sacensībās, vai veic izdomātu lauku saimniecības uzdevumu, vai viņi steidz kādu nogādāt neatliekamās palīdzības dienestā jeb izvizina savus draugus, elektriskie braucamrīki liek jūsu bērnam izplūst radošajai darbībai.
Pārsteidzoši ieguvumi no elektriskās braukšanas ar bērnu automašīnām
Lieliska izklaide brīvā dabā: Galvenais iemesls, kādēļ bērniem būtu jāvada rotaļu braucamrīks, ir tas, ka viņi var doties ārā. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, jo īpaši, kad bērni visu dienu uzturas telpās un spēlē telefonu un digitālās spēles, bērnu braucamrīki varētu būt kā maģisks līdzeklis, lai jūsu bērns varētu pavadīt kvalitatīvu laiku ārpus mājas.

Attīstīt motoriskās prasmes: Tas palīdz jūsu bērniem izprast braukšanu ar mašīnu jau ļoti agrā vecumā. Kad jūsu bērnam tiks dota brīva pieeja, lai viņš pats varētu vadīt savu braucamo, tas palīdzēs viņam attīstīt motoriskās prasmes.
Radošo un iztēles spēju veicināšana: Tā kā lielākā daļa priekšrocību, kas saistītas ar bērnu braukšanu ar mašīnām, ir relatīvi atšķirīgākas no grupu rotaļām, papildu priekšrocība ir bērna radošums un iztēle. Ja rotaļās iesaistās bērnu grupa ar dažāda veida elektriskajām mašīnām, tas veicina viņu radošumu un inteliģenci, jo rotaļas laikā viņi iztēlojas konkrētu sižetu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *