Filmas vasaras brīvlaikam! TOP

Atrodiet labākās filmas visai ģimenei! Šajā rakstā jūs atradīsiet pirmās TOP 5 filmas (Pārējās sekos)

Jurassic World: Dominion apvieno oriģinālo filmu varoņus ar dinozauru varoņiem, lai jūras laikmeta stāsts būtu piedzīvojumu pilns. Ja esat redzējis iepriekšējās filmas, jūs zināt, ko sagaidīt no šīs — lieli, biedējoši dinozauri, daudz piedzīvojumu un ekstremālu situāciju, un diezgan viegls sižets.

Piemērots no 14 gadu vecuma

Kopš Isla Nublar krišanas ir pagājuši četri gadi, un dinozauri tagad brīvi klīst pa planētu. Dinozauri izraisa arvien vairāk cilvēku nāves gadījumu, un līdzsvars starp cilvēku sugu līdzāspastāvēšanu un izdzīvošanu zūd. Ouens Greidijs (Kriss Prats) un viņa dzīvesbiedre Klēra Dīringa (Braiss Dalass Hovards) ir pārcēlušies uz nomaļu kalnu mājiņu, kur dzīvo kopā ar 13 gadus veco Meisiju Lokvudu (Izabella Sermona), Šarlotes Lokvudas meitu. Viņiem izdodas dzīvot harmonijā ar vietējiem plēsējiem.

Tikmēr daktere Ellija Satlere (Laura Derna) sadarbojas ar savu bijušo partneri Dr Alanu Grantu (Sems Nīls), lai izmeklētu milzu siseņu barus, kas posta labību visā ASV. Viņu pētījumi noved pie daudznacionāla uzņēmuma BioSyn, kura ražas nav skārušas siseņi.

Ellija un Alans dodas uz Dolomītu kalniem Itālijā. Šeit atrodas BioSyn galvenā mītne un tur tiek turēti notverti dinozaurus, lai pētītu to DNS. Šīs korporācijas vadītājs ir nelietīgais doktors Lūiss Dodžsons (Campbell Scott).

Kad Dodžsons nolaupa Meisiju un velociraptoru mazuli, Ouens, Klēra, Ellija un Alans satiekas, lai cīnītos ar viņu. Izrādās, ka gan Meizija, gan plēsoņa mazulis tika iecerēti kā savu māšu kloni, un Dodžsonam ir vajadzīga viņu DNS, lai sasniegtu savus mērķus.

Pilas piedzīvojumi ir paredzams, bet jauks pasaku stila animācijas piedzīvojums. Pils, vientuļais bārenis, sadarbojas ar pils sargu, lai glābtu princi Rolandu un neļautu ļaunajam lordam Tristeinam pārņemt varu. Šī filma, kurā ir daudz pozitīvu vēstījumu un uzmundrinošu galveno varoņu, lieliski var izklaidēt bērnus.

Piemērots no 8 gadu vecuma

Pila (Eleonoras Nobles balss) ir jauns bārenis, kurš dzīvo torņa galā ar skatu uz gleznaino karaļvalsti. Pila vēro pilsētniekus zemāk, sapņojot par savu ģimeni un draugiem, ar kuriem kopā spēlēties. Lai izdzīvotu, Pila nozog pārtiku un pirmās nepieciešamības preces. Viņa sagādā īpašas problēmas sargam Graubartam (Ričarda Dumonta balss), kurš viņu nodēvējis par “spritu” un neapstāsies, lai viņu notvertu.

Līdz šim ļaunais lords Tristeins (Terence Skammela balss) valdīja valstībā prinča Rolanda (Skota Hamfrija balss) vārdā. Taču Rolandam drīz būs pilngadība un valdīs pats. Tristains nolemj saindēt Rolandu, lai saglabātu varu. Tristaina plāns izgāžas, kad Rolands tā vietā, lai nomirtu, pārvēršas par būtni, kas daļēji ir kaķis, daļēji vista.

Pils, kas slēpjas no Graubarta, kļūst par pārvērtību aculiecinieku un nejauši noklausās Tristaina ļauno plānu. Pārģērbjoties par princesi, viņa, Graubarts un neveikls galma āksts, vārdā Džiglers (vaita Bovena balss), izstrādā plānu, kā glābt Rolandu un atturēt Tristeinu no varas sagrābšanas.

LUNANA: A Yak in the classroom Kad pilsētas skolotājs un topošais dziedātājs Ugjens pārceļas uz vienu no Butānas attālākajiem ciemiem, šķiet, ka aina ir paredzēta pazīstamam stāstam par zivi no ūdens. Bet Lunana: A Yak in the Classroom apbalvo skatītājus ar patiesi izjustu un universālu cilvēcisku dramaturģiju. Bērniem varētu patikt filmas kinematogrāfija, pat ja viņiem ir grūti sekot līdzi tās subtitriem.

Piemērots no 10 gadu vecuma

Neapmierinātais pilsētas skolotājs Ugjens Dordži (Sherab Dorji) sapņo kļūt par dziedātāju un izveidot sev labāku dzīvi Austrālijā. Viņš ir pavadījis vairākus gadus, sapņojot un gaidot, kad viņa vīzas pieteikums tiks pieņemts, par lielu nepatiku viņa vecmāmiņai.

Pirms Ugjens var doties ceļā, viņš ir norīkots skolā Lunanā, vienā no Butānas attālākajiem ciematiem. Lunanu var sasniegt tikai pēc ilga autobusa brauciena no pilsētas un nedēļu ilgas pārgājiena kalnos kājām. Kopš ierašanās brīža Ugjens skaidri parāda, ka nevēlas tur atrasties. Viņam ir grūti tikt galā ar elektrības un iekštelpu santehnikas trūkumu, aukstumu, āra tualetēm un lielāko daļu materiālo priekšmetu trūkumu.

Tomēr ciema iedzīvotāji ļoti vēlas skolotāju un izturas pret viņu kā pret karali. Klase tik ļoti vēlas mācīties, ka nāk viņu meklēt, ja viņš kavējas. Bērnu entuziasms, īpaši klases vadītāja Pema Zama (Pen Zam), ātri pārņem Ugjenu. Viņš nolemj pabeigt savu dienesta laiku, nevis doties atpakaļ pie pirmās izdevības.

Lēnām, bet pārliecinoši Ugjens sāk pielāgoties mazai dzīvei. Viņš padara dzīvi gaišāku saviem studentiem, kuri viņu dievina, un viņš iemācās tradicionālu dziesmu no jaukā Saldona (Keldon Lhamo Gurung), kurš dzied, sēžot starp mākoņiem. Ugjena pārveidojošo ietekmi jūt pat ciema priekšnieks Aša (Kunzang Wangdi), kurš atkal sāk dziedāt, ko viņš nav darījis kopš sievas nāves.

Kad beidzot ir pienācis laiks Ugyenam pamest ciematu, tās ir rūgti saldas atvadas, kas sniedz cerību, ka viņš kādu dienu atgriezīsies..

Filma Boba burgeri ir senā, Emmy balvas ieguvēja animācijas seriāla lielā ekrāna versija. Taču nav jābūt seriāla fanam, lai sekotu un izbaudītu šo sirsnīgo stāstu par parastu ģimeni, kas dzenas pēc saviem burgera sapņiem. Tajā ir maigs, bet patiess humors un lieliska animācija, kā arī savdabīgs slepkavības noslēpuma sižets.

Piemērots no 13 gadu vecuma

Bobs (H. Jona Bendžamina balss) sapņo atvērt burgeru restorānu, kur pulcēsies cilvēki, lai izmēģinātu viņa neticamās un neparastās burgeru kombinācijas. Viņš un viņa sieva Linda (Džona Robertsa balss) padara sapni par realitāti. Taču viņiem ir grūtības veikt maksājumus bankai, un viņiem tiek liegts pagarināt aizdevuma termiņu. Bobam jāsaskaras ar savu sapņu zaudēšanu un jārēķinās, kā viss varētu pasliktināties.

Bobam nav ilgi jāgaida. Viņu veikala priekšā parādās milzu bedre. Klienti nevar iekļūt, un Bobs un Linda nevar pārdot nevienu burgeru. Viņiem saka, ka nepaies ilgs laiks, kad bedre tiks aizpildīta, taču viņu jaunākā meita Luīze (Kristenas Šalas balss) nejauši iekrīt un atklāj tajā ķermeni. Izlietne pārvēršas par nozieguma vietu, un šķiet, ka banka slēgs burgernīcu, pirms klienti varēs atgriezties savā veikalā.

Luīze, viņas māsa Tīna (Dena Minca balss) un brālis Džīns (Jūdžina Mirmena balss) dodas glābt sava tēva sapni..

Pinokio: patiess stāsts ir diezgan patiess pazīstamās pasakas atstāstījums. Patiesībā tas ir tik uzticams, ka jums varētu šķist pārāk paredzams tā sižets. Taču tajā ir pozitīva vēsts par godīgumu un lojalitāti, kā arī dinamiskas grafikas, kas patiks jaunākajiem skatītājiem.

Piemērots no 7 gadu vecuma

Džepeto (Toma Kenija balss), labsirdīgs kokgriezējs, izveido koka zēnu, lai viņš nejustos vientuļš. Pasaka slepeni atdzīvina zēnu, lai pateiktos Geppetto par palīdzību. Geppetto koka zēnu nosauc par Pinokio (Polija Šora balss) un sauc viņu par savu dēlu.

Gepeto un Pinokio dzīvo klusu un noslēgtu dzīvi mežā. Pinokio mācās jāt ar Džepeto zirgu Tibaltu (Jona Hedera balss) un savās ganībās veic drosmīgus trikus. Viņš arī sapņo doties ārā un redzēt pasauli pats, taču viņam ir teikts, ka pasaule vēl nav gatava viņu satikt. Kad policisti ierodas, pa māju meklējot zagļus, kas aplaupījuši pilsētas iedzīvotājus, Džepeto liek Pinokio paslēpties.

Kamēr Pinokio un Tibalts ir ārā, viņi sastopas ar Bellu (Lizas Klimovas balss), jaunu meiteni, kas nonākusi nelaimē. Viņas zirgs ir satriekts un dodas taisni uz klints pusi, bet Bella ir iesprostota pajūgā. Pinokio nāk viņai palīgā un izglābj viņas dzīvību.

Bellas tēvam Mojafocco kungam (Bernarda Džeikobsena balss) pieder cirks. Viņš aicina Pinokio pievienoties viņiem viņu ceļojumos un saka, ka padarīs Pinokio par zvaigzni. Negribīgi Džepeto ļauj Pinokio un Tibaltam doties ceļā ar solījumu, ka viņi drīz atgriezīsies. Taču Mojafocco kungam ir citi plāni, un viņš ir apņēmības pilns gūt labumu no Pinokio talanta neatkarīgi no tā ko tas viņam maksās…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *