Iesaisti bērnu darbos jautri ar STANLEY JR.!

Pavasaris- dārza un remontdarbu laiks!

Mēs visi, pieaugušie, atceramies cik forši bērnībā bija iesaistīties dažādos mājas un dārza darbos. Lielākajai daļai no mums tās ir spilgtākās bērnības atmiņas, un šodien, nepievēršot tam lielu uzmanību, gandrīz katra mūsu atmiņām sākas ar: “Es atceros kā es ar mammu/tēti…” . Viena no lietām, par kurām daudzi no mums, vecākiem, uztraucas, ir tas, ka šobrīd bērni vairs nepavada laiku ārā tā kā to darījām mēs bērnībā.

Mēs esam priecīgi jūs iepazīstināt ar fantastiskajiem komplektiem bērniem:

STANLEY līnija®Jr. – Tie ir augstas kvalitātes “bērnu izmēra” rīki un radoši DIY projekti. Izstrādāti, lai iedvesmotu nākamās būvnieku un mājas darbu darītāju paaudzes. Vecāki un bērni var kopā radīt īpašas atmiņas, vienlaikus izpētot, kā tiek izmantoti rīki, un būvējot aizvien jaunus projektus, ar kuriem viņi var lepoties. Red Toolbox ir ģimenes uzņēmums, kas ir radījis pilnu instrumentu, koka celtniecības komplektu un rotaļlietu pasauli, kas īpaši izstrādāta, lai atbilstu bērna prāta un prasmju kopumam. 

Par STANLEY JR®

STANLEY®, Stanley Black & Decker, Inc. zīmols ir daudzveidīgs inovatīvu instrumentu un inženiertehnisko risinājumu ražotājs profesionālai, rūpnieciskai, kokapstrādes, būvniecības, automobiļu remonta, organizatoriskās un pašdarinātās izmantošanas vajadzībām. Kopš 1843. gada STANLEY®ir konsekventi piedāvājis risinājumus, kas atvieglo dzīvi ar uzticamiem rokas instrumentiem.Tie ražo dažādus rokas instrumentus pieaugušajiem un nu arī bērniem!

KOMPLEKTI PIE MUMS:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *