Kvalitatīvs laiks kopā!

Šodien stress un spriedze ir biežāk sastopami kā miers un apmierinātība par apkārt notiekošo.
Mēs zinām, laiki ir grūti, taču nevienam nav noslēpums, ka tu veido sev apkārt tādu vidi kādu tu pats to uztver, un kā pret to izturies.. Laimīgs cilvēks ir cilvēks, kurš ienākot mājās sajūt pilnīgu mieru.
Kas ir jādara, lai šo sajūtu atgūtu vai vairotu?- Visa pamatā ir saticība un vienots skats/ interese uz lietām un apstākļiem. – Jā mēs zinām, šis ir spēļu apskats, tāpēc mūsu uzdevums šodienai, ir jums pastāstīt cik īstenībā lielas un nozīmīgas pārmaiņas spēj radīt šīs sīkās, īslaicīgās aizraušanās un izklaides.- Jā, spēles..!

Tad nu pieņemsim, spēle Carcassonne . Spēles būtība vienkārša -Spēlētāji ņem lauciņus no krājumiem(sākot spēli,katram tie ir iedalīti), un izvieto tos uz galda veidojot pilsētas, pļavas, klosterus un ceļus. Jo vairāk un lielāki īpašumi tev pieder, jo vairāk punktus tu iegūsti, bet jābūt uzmanīgiem- citi spēlētāji tavus īpašumus var pārņēmt savā pārvaldībā(dzirdēts sižets vai ne? smile). Spēle ir ļoti viegli apgūstama un spēlēt to var jau no 8 gadu vecuma, līdz pat 5 spēlētājiem. Šo spēli es liktu topā, jo tai ir spēles paplašinājumi- Ar vienu spēles versiju viss nebeidzas, brīdī kad esi “pagaršojis veiksmi” un iegājis azartā, pacel spēles latiņu apvienojot to ar nākamo spēles versiju. Forši, piemērots visiem un spēles ilgums var būt gan 30min, gan vairākas stundas- Viss,kas vajadzīgs perfektai brīvdienai ar ģimeni.

Otrā, manuprāt, ģimeņu TOP spēle ir daudziem zināmais, Sabotieris. Super- jautrā rūķu spēle, kura tāpat kā iepriekšējā- Iegādājama vairākās versijās. Šajā spēlē spēlētāji iejūtas rūķu lomā. Kā kalnrači viņi atrodas raktuvēs un medī zeltu. Kādā spēles brīdī, kāds var sagraut raktuves, tas nozīmē, ka diversants ir uzbrucis. Bet kurš no spēlētājiem ir diversants?!.. Ar rūķu kāršu palīdzību spēlētājiem tiek piešķirta viņu loma: kalnracis vai diversants. Lomas tiek turētas noslēpumā – tās tiek atklātas tikai katras kārtas beigās. Beigu beigās uzvar tas, kuram ir visvairāk zelta. Spēle piemērota no 8 gadu vecuma, 8-10 spēlētājiem(!). Pēc pieredzes- bērnu un pieaugušo lokā šīs spēles spēlēšana noveda pie nelielas atkarības un attapāmies ,joprojām spēlējot kad bija jau “bezpiecām rītausma”.- Iesaku!

Un par cik šis ir Valsts svētku laiks, nolēmu trešo izvēlēties kādu Latvijā ražotu spēli no mūsu sortimenta (tādu ir daudz). Šoreiz ,kaut ko vienkāršāku, bet nestandarta izmēros- Jenga XL un Domino XL Games4you. – Perfekti dzimšanas dienas svinībām, foršai pēcpusdienai dārzā un visādiem, citādiem foršiem brīžiem ar ģimeni. Abas spēles liekus komentārus neprasa- lielizmēra klasika jautrai brīvdienai (un mums brīvdienu priekšā daudz smile) Šīs spēles spēlējamas no 6 gadu vecuma, spēlētāju skaits 2-10 personām(atkarīgs no spēles).

Patiesībā mums ir ļoti daudz spēļu, kuras nepelnīti nav novērtētas, bet tas tāpēc, ka jūs ar tām vēl neesat iepazīstināti un tieši to es centīšos turpmāk darīt.

Par pozitīvām emocijām un kvalitatīvi pavadītu laiku kopā,

Līga no Games4You!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.