Šaha pulksteņi

Pulkstenis DGT Easy Plus

38,25 € 45,00 € Cena ar PVN 21%
  • Pieejamība: 7
  • Artikuls : 8130

DGT Easy Plus pulkstenis ir ieguvis jaunu izskatu! Izmaiņas attiecas arī uz iepakojumu – baltā krāsa nomainīta pret praktiskāku, universālu grafīta pelēku.

DGT Easy Plus pulksteņi ir DGT Easy Black Beyond, Crimson Cruz un Judit Polgar pulksteņu lielais brālis. Tas ir aprīkots ar ļoti kāroto BONUS laika pievienošanas iespēju un iespēju DELAY . Visi pulksteņi ir pieejami mūsu veikalā.       

DGT Easy Plus pulkstenis ir ļoti populārs zemās cenas dēļ (šajā ziņā ar to var konkurēt tikai DGT Easy, DGT 1001, 1002 un DGT 960 pulksteņi). Tas ir lielisks pulkstenis iesācējiem šahistiem, ļauj pierast pie šaha pulksteņa, tā izmantošanas šahā, darbības, kas ir ārkārtīgi svarīgi pirms piedalīšanās nopietnākos turnīros, kur šaha pulksteņi ir neatņemams elements.

Pulkstenis ir aprīkots ar lielu, skaidru displeju un ērtām pogām. Komplektā ietilpst 2 sārma baterijas, kurām vajadzētu darboties apmēram 2 gadus, lietojot pulksteni. Pulkstenim pievienota instrukcija poļu valodā. Pulkstenim ir 2 gadu garantija (no iegādes datuma).


Tehniskās specifikācijas:

  • Baterija - divas AA pirkstu baterijas (iekļautas pulkstenī)

  • Novirze — mazāk nekā 1 sekunde stundā

  • Korpuss - ABS plastmasa

  • Grafīta krāsa

  • Displejs - 127 x 24 mm

  • Pulksteņa kopējais izmērs - 143 x 133 x 70 mm(!)*Informējam, ka reālais produkts var atšķirties no attēlā ilustrētās preces. Kā piemēram krāsu spilgtums, tās tonis, uz produkta attēlotie dizaina raksti u.c., produkta būtību nemainoši faktori.

  1. Veikals cenšas izvietot pēc iespējas reālākus attēlus, kurus piedāvā produkta ražotājs vai sagatavojis pats veikals.
  2. Gadījumā ja neesat pārliecināts par kādām produkta detaļām, lūdzam sazināties ar veikalu izmantojot Whatsapp vai live čata vietni, kur konsultants operatīvi un savu iespēju robežās varēs sniegt sīkāku izklāstu par preces kvalitāti,dizainu vai nosūtīt ’dzīvo’ produkta jeb iepakojuma bildi.