Ziņas

Elektromobīļi mazajiem auto cienītājiem Parādīt vēl

Elektromobīļi mazajiem auto cienītājiem

Galvenais pluss bērnam vadot elektrisko braucamrīku ir labi pavadīts laiks svaigā gaisā. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, jo īpaši, kad bērni visu dienu uzturas telpās un spēlē dažādas digitālās spēles, bērnu braucamrīki ir labs motivators, lai bērns pavadītu kvalitatīvu laiku ārpus mājas.

Rubika kubs- Perspektīva rotaļlietas izvēle. Parādīt vēl

Rubika kubs- Perspektīva rotaļlietas izvēle.

Mūsdienās Rubika kubs ir viena no visu laiku pārdotākajām rotaļlietām. Kopš to izgudrošanas, pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 350 miljoni kubu. Pamatojoties uz 3×3 kubu panākumiem, tika izstrādātas daudzas oriģinālā kubika variācijas, kas ir ļoti pieprasītas

Lielas dāvanas, mazām sirsniņām! Parādīt vēl

Lielas dāvanas, mazām sirsniņām!

Sadarbībā ar Tet.lv , esam sagatavojuši perfekto dāvanu sarakstu mazajām sirsniņām! Šo izlasot , kļūs daudz vieglāk izlemt ko minēt vēstulē salavecim vai palīdzēs vecākiem rast ideju dāvanai kad salatētim gar attiecīgajiem svētkiem vēl nav nekādas darīšanas ...Dāvanas dzimšanas dienā, vārda dienā un citos,foršos svētkos.

Eseja par hantelēm Parādīt vēl

Eseja par hantelēm

HANTELE - divas lodes plūstoši savienotas ar rokturi, kam ir nedaudz lielāks diametrs vidusdaļā. Vai jūs esat pievērsuši uzmanību, cik lakoniska, funkcionāla un arī estētiska ir klasiskās hanteles forma? Rotācijas figūra, kas mielo acis, tās simetrija nomierina.

Kvalitatīvs laiks kopā! Parādīt vēl

Kvalitatīvs laiks kopā!

Visa pamatā ir saticība un vienots skats/ interese uz lietām un apstākļiem. - Jā mēs zinām, šis ir spēļu apskats, tāpēc mūsu uzdevums šodienai, ir jums pastāstīt cik īstenībā lielas un nozīmīgas pārmaiņas spēj radīt šīs sīkās, īslaicīgās aizraušanās un izklaides.- Jā, spēles..!

Taro- Atbilde sen neatbildētajam.. Parādīt vēl

Taro- Atbilde sen neatbildētajam..

Ko darīt kad uz jautājumu nav , brīžiem tik ļoti vajadzīgās ,atbildes? Taro kāršu kava sastāv no 78 kārtīm un katrai no tām ir sava īpaša nozīme