Par mums

Uzņēmuma
dibināšanas vēsture.
Kā tas sākās?

 


 • 1996. gada 16. aprīlī uzsākās uzņēmuma vēsturiskā darbība, kad notika SIA "FURORS" biljarda filiāles dibināšana par kuras mērķi tika izvirzīts biljarda galdu un invertāra tirdzniecība.
 • 2002. gada marts uzņēmums SIA "FURORS" nolēma atvērt savu pirmo spēļu tirgotavu Rīgā ar nosaukumu "SPĒĻU TIRGOTAVA KLONDAIKA".
 • 2007. gads uzņēmums SIA "FURORS" pilnveidojoties un attīstoties nonāca pie secinājuma dibināt atsevišķu uzņēmumu SIA "FURORS BF", izveidojoties SIA "FURORS BF" tika dibinātā spēļu tirgotava Games 4 You
 • 2020. gada 1. decembrī spēļu tirgotava Games 4 You, attīstoties un saskaroties ar klientu vēlmēm pēc ērtākas klientu apkalpošanas, nomainīja savu darbības virzienu kā interneta veikals izveidojot Games 4 You spēļu interneta veikalu.

Kas mēs esam?
Games 4 You spēļu veikals ir viens no populārākajiem un lielākajiem spēļu interneta veikaliem Latvijā. 

Games 4 You spēļu interneta veikals piedāvā šautriņu mērķus, šaha komplektus, dārza spēles, elektroauto bērniem, konstruktorus bērniem, yoyo, zināmāko zīmolu rubikus, prāta mežģus, spēļu galdus, burvju triku komplektus, pasaulē labākās spēļu kārtis. taro kārtis, bērnu attīstošās spēles un daudz aizraujošas galda spēles. 

Kādēļ mūsu klienti izvēlas
Games 4 You?

 • Mūsu uzņēmums sniedz jaunus brīvā laika pavadīšanas veidus bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem kā arī senioriem.
 • Mūsu skaistajos spēļu iepakojumos atradīsiet spēles, kuras iespējams spēlēt gan vienam, gan ģimenes un draugu lokā.
 • Games 4 You sniedz plašu, orģinālu un unikālu sortimentu par kuru profesionāla komanda sniedz konsultāciju un pēc konsultācijas iesaka katram klientam piemērotāko spēli, lai katra mūsu klientu vēlme būtu īstenota.
 • Spēļu nozares jaunumi un to aktualitāte ir svarīga Games 4 You komandai, jo katrs darbinieks iepazīst un seko līdzi jaunumiem, lai mūsu klientiem būtu pieejams pats jaunākais un interesantākais spēļu nozares sortiments. 


Games 4 You sasniegumi

 • Games 4 You spēļu veikals attīstoties laikam un mūsu klientu vēlmei veikt pasūtījumus interneta veikalā 2020. gada 1. decembrī Games 4 You mainīja savu darbības virzienu, ka Games 4 You interneta spēļu veikals. Par godu mūsu klientiem 2021. gada 26. maijā Games 4 You interneta spēļu veikalam bija tas gods būt starp E-komercijas Zvaigzne 2021 finālistiem par veiksmīgiem sasniegumiem darbojoties kā spēļu interneta veikals.
 • Games 4 You spēļu interneta veikals ir oficiālais GAN CUBE un MONSTER GO rubiku izplatītājs Baltijā.
 • INSIDE CUBE, BAKOBA konstruktoru oficiālie izplatītāji Latvijā.

 

Games 4 You sadarbības partneri

 • Games 4 You spēļu interneta veikala vieni no ilgstošākajiem sadarbības partneriem ir Latvijas Šaha Federācija un Latvijas Dabretes Federācija, kur mūsu sadarbība ir izveidojusies sniedzot atbalstu dažādos Latvijas Šaha Federācijas un Latvijas Dambretes Federācijas veidotos pasākumos.
 • Mēs esam izveidojuši nozīmīgas sadarbības ar dažādām Latvijas nozīmīgām valsts iestādēm, ka LR Zemessardzes štābsLatvijas valodas aģentūra, Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēm, ka Rīgas Sociālais dienests, dažādām izglītības iestādēm gan universitātēm, gan pirmsskolas izglītības iestādēm, ka arī Latvijā nozīmīgām sporta federācijām.
 • Games 4 You spēļu interneta veikalu izvēlas klienti ne tikai no Latvijas vai Baltijas, bet  arī no dažādām Eiropas valstīm.

Atsauksmes

Diāna

Mana sadarbība ar Games 4 You spēļu interneta veikala izveidojās, kad vēlējos vīram uzdāvināt dāvanu. Kādu laiku atpakaļ jau biju nolemusi, ka vēlētos uzdāvināt - pokera komplektu, un tieši nejauši uzgāju  Games 4 You sociālo tīklu reklāmu un ieraudzīju, ka pokera komplektiem un aksesuāriem ir atlaides. Veicot pirkumu saziņa ar Games 4 You darbiniekiem bija ļoti veiksmīga un visi darbinieki bija ļoti atsaucīgi. Pasūtījumu pasūtīju iepriekšējās dienas vakarā un saņēmu jau nākamajā dienā, sajūta bija tāda, ka kāds no darbiniekiem personīgi būtu ielicis paciņu Omnivas pakomātā. Par saņemto pasūtījumu esmu ļoti priecīga. Veiksmi turpmāko darbu!

 

Vadims

Esmu ilgstošs Games 4 You spēļu interneta veikala klients, savu sadarbību ar šo spēļu veikalu izveidoju, jo esmu spēļu kāršu kolekcionārs un Games 4 You spēļu veikals ir vienīgais Latvijā kam ir tik plaša spēļu kāršu kolekcija un katru reizi veicot pasūtījumu Es varu papildināt savu kāršu kolekciju ar kādu jaunu spēļu kāršu kavu. Veicot pasūtījumu komunikācija ar darbiniekiem ir bijusi veiksmīga un visas pasūtītās preces ir ideālā stāvoklī, nav bijušas nevienas aizķeršanās ar termiņiem vai piegādēm, savu pasūtījumu saņemu ļoti ātri un veiksmīgi. Darbinieki ir ļoti pretimnākoši un uzklausa klientu vēlmes un spēj noorganizēt katra klienta individuālo pasūtījumu. Jauku dienu!

 

Dace

Par lielisko Games 4 You spēļu interneta veikalu uzzināju no savas kolēģes, kura man ieteica tieši šo veikalu, lai es atrastu sev piemērotākās taro kārtis. Veicot pasūtījumu internetā viss ir ļoti pārskatāms un pasūtīšana ir ļoti ātra un veiksmīga, ka arī komunicējot ar Games 4 You darbiniekiem visi ļoti atsaucīgi un pretimnākoši, lai Es kā kliente pēc iespējas ātrāk saņemtu savu pasūtījumu. Pasūtījumu Es saņēmu ļoti ātri, nebija ilgi jāgaida. Saņemot savu pasūtījumu biju ļoti priecīga, jo tas atbilda visam.

Kristīne

Games You spēļu interneta veikals saviem klientiem piedāvāja lielisku iespēju uz noteiktu laiku izmēģināt mājās uzspēlēt savu jaunāko spēļu produkciju un šo iespēju Es protams nevēlējos palaist garām, tā arī Es uzzināju par Games You spēļu interneta veikalu. Es biju ļoti priecīga, ka ir radusies šāda iespēja pirms spēles iegādes kopā ar ģimeni un draugiem izspēlēt un iepazīt jaunāko kolekciju, lai būtu pēc tam ērtāk nolemt, kuru spēli mēs vēlētos iegādaties savā galda spēļu kolekcijā. Komunicējot ar darbiniekiem bija veiksmīga un ļoti pretimnākoša. Pēc galda spēļu izmēģinājuma Games You mums vienu galda spēli uzdāvinā un kā ģimene mēs vēl nolēmām iegādāties vēl vienu spēli. Liels prieks par Games You darbu un veiksmi turpmākajā darbā.    

 

 

Mūsu komanda

OSKARS MUCENIEKS

Tirdzniecības speciālists


Preču mazumtirdzniecība, konsultācijas, interneta veikala pasūtījumi. 


Tālrunis:
(+371) 26662018
E-pasts:
info@games4you.lv

LĪGA HOFMANE

AdministratorePasūtījumu administrācija, pasūtījumu izsniegšana


E-pasts:
liga@games4you.lv 

ROLANDS VANADZIŅŠ

Vairumtirdzniecības menedžerisPreču vairumtirdzniecība. Biljarda galdu un inventāra tirdzniecība.


Tālrunis:
(+371) 27852000
E-pasts:
rolands@games4you.lv 

EDGARS BAUMANIS

Uzņēmuma vadītājs


Mārketings, reklāma, vairumtirdzniecība, biljarda galdu tirdzniecība, sadarbības piedāvājumi.


Tālrunis:
(+371) 29893725
E-pasts:
edgars.baumanis@games4you.lv

Rekvizīti:

Juridiskā adrese un rekvizīti

SIA "Furors BF"
PVN: LV40003963858
Konts: LV05HABA0551018498991
A/S Swedbank, HABALV22