Par mums

Uzņēmuma
dibināšanas vēsture.
Kā tas sākās?

SIA “FURORS” 1996. gada 16.aprīlī dibināja jaunu filiāli - SIA “FURORS” Biljarda filiāle, par kuras mērķi tika izvirzīts: biljarda galdu un inventāra tirdzniecība, kā arī piedāvāt servisu un veikt apkopes. 2002.gada martā SIA “FURORS” Biljarda filiāle atvēra vienīgo specializēto spēļu veikalu Latvijā – 

“SPĒĻU TIRGOTAVA KLONDAIKA” Rīgā,  un līdz ar to uzņēmumam sākās jauns kvalitatīvs attīstības posms. 2007 gadā tas noveda pie loģiska iznākuma – tiek dibināts atsevišķs uzņēmums SIA “Furors BF” Spēļu tirgotava Games 4 You.

Kas mēs esam?

Spēļu tirgotava Games 4 You ir lielākā spēļu galdu tirdzniecības vieta Latvijā. Sākotnēji mūsu nosaukums bija "Spēļu Tirgotava Klondaika" un par savu galveno prioritāti bijām nostādījuši biljarda galdu un tā inventāra tirdzniecību. Šie laiki ir pagājuši un šobrīd mūsu sortimentā ir ne tikai biljarda galdi un tā inventārs, bet arī daudz dažādu spēļu galdu un klasisko galda spēļu.

Praktiski viss sākot no domino līdz profesionāliem biljarda galdiem. Ienākot mūsu veikalā vienaldzīgo nemēdz būt, jo sev interesējošas preces var atrast gan bērni, gan pieaugušie. Protams neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa ir nebeidzama izaugsme. Cenšamies pilnveidoties iekļaujot sortimentā jaunas preču sadaļas. Ar preču tirdzniecību veikalā nekas nebeidzas, jo tālāk darbs tiek nodots mūsu servisa tehniķu komandai kurā darbojas profesionāļi ar divdesmit gadu pieredzi.

Ko vēl mēs piedāvājam?

Bez preču tirdzniecības piedāvājam arī tādus pakalpojumus, kā spēļu iekārtu nomu. Mūsu spēļu iekārtas izvēlas dažādos privāto un pašvaldības rīkotajos pasākumos lai to apmeklētājiem sniegtu vēl papildus izklaides un atpūtas iespējas. Mūsu spēļu iekārtas tiek izmantotas arī dažādos labdarības pasākumos, kur galvenais samaksas veids ir "paldies" un gandarījums par iespēju palīdzēt!

Varētu teikt, ka mēs tirgojam dažādas preces, bet mēs uzskatām, ka mēs pārdodam prieku, pozitīvas emocijas un labi pavadītu brīvo laiku!

Mūsu komanda

OSKARS MUCENIEKS

Tirdzniecības speciālists


Preču mazumtirdzniecība, konsultācijas, interneta veikala pasūtījumi. 


Tālrunis:
(+371) 26662018
E-pasts:
info@games4you.lv

ROLANDS VANADZIŅŠ

Vairumtirdzniecības menedžeris


Preču vairumtirdzniecība. Biljarda galdu un inventāra tirdzniecība.


Tālrunis:
(+371) 27852000
E-pasts:
rolands@games4you.lv 

EDGARS BAUMANIS

Uzņēmuma vadītājs


Mārketings, reklāma, vairumtirdzniecība, biljarda galdu tirdzniecība, sadarbības piedāvājumi.


Tālrunis:
(+371) 29893725
E-pasts:
edgars.baumanis@games4you.lv

Rekvizīti:

Juridiskā adrese un rekvizīti

SIA "Furors BF"  Brīvības iela 186, Rīga,
LV-1012 Latvija
PVN: LV40003963858
Konts: LV05HABA0551018498991
A/S Swedbank, HABALV22