Piegādes nosacījumi Games4You veikalam 220.lv

BEZMAKSAS saņemšana mūsu pasūtījumu saņemšanas punktos

Cena: € 0,00

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas pasūtījumu izsniegšanas punktā skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Rīga:
Maskavas ielā 257 (TC „Akropole“, 2. stāvā), Rīga
Darba dienās: 10:00 – 22:00
Sestdien: 10:00 – 22:00
Svētdien: 10:00 – 22:00
24. decembris – 10:00-20:00
25. decembris – 12:00-21:00 
26. decembris – 10:00-22:00

Vairāk informācijas

Saņemšana Latvijas Pasta nodaļā

Cena: € 1,99

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Vietas: Rīga Daugavpils Jelgava Jēkabpils Jūrmala Liepāja Rēzekne Valmiera Ventspils Aglonas nov. Aizkraukles nov. Aizputes nov. Aknīstes nov. Alojas nov. Alsungas nov. Alūksnes nov. Amatas nov. Apes nov. Auces nov. Ādažu nov. Babīte Baldones nov. Baltinavas nov. Balvu nov. Bauskas nov. Brocēnu nov. Burtnieku nov. Carnikavas nov. Cesvaines nov. Cēsu nov. Ciblas nov. Dagdas nov. Daugavpils nov. Dobeles nov. Dundagas nov. Durbes nov. Engures nov. Ērgļu nov. Garkalnes nov. Grobiņas nov. Gulbenes nov. Iecavas nov. Ikšķiles nov. Ilūkstes nov. Inčukalna nov. Jaunjelgavas nov. Jaunpiebalgas nov. Jaunpils nov. Jelgavas nov. Jēkabpils nov. Kandavas nov. Kārsavas nov. Ķeguma nov. Ķekavas nov. Kokneses nov. Krāslavas nov. Krimuldas nov. Krustpils nov. Kuldīgas nov. Lielvārdes nov. Limbažu nov. Līgatnes nov. Līvānu nov. Lubānas nov. Ludzas nov. Madonas nov. Mazsalacas nov. Mālpils nov. Mārupes nov. Mērsraga nov. Neretas nov. Nīcas nov. Ogres nov. Olaines nov. Ozolnieku nov. Pārgaujas nov. Pāvilostas nov. Pļaviņu nov. Preiļu nov. Priekules nov. Priekuļu nov. Raunas nov. Rēzeknes nov. Riebiņu nov. Rojas nov. Ropažu nov. Rucavas nov. Rugāju nov. Rundāles nov. Rūjienas nov. Salacgrīvas nov. Salas nov. Salaspils nov. Saldus nov. Saulkrastu nov. Sējas nov. Siguldas nov. Skrīveru nov. Skrundas nov. Smiltenes nov. Stopiņu nov. Strenču nov. Talsu nov. Tērvetes nov. Tukuma nov. Vaiņodes nov. Valkas nov. Varakļānu nov. Vecpiebalgas nov.  Vecumnieku nov. Ventspils nov. Viesītes nov. Viļakas nov. Viļānu nov. Zilupes nov. 

Vairāk informācijas

Pieaugošā sūtījumu skaita dēļ, pasūtījumu piegāde var aizņemt vairāk laika nekā parasti. Kurjeri pieliek visas pūles, lai Jūsu sūtījums tiktu piegādāts laikā. Aicinām izturēties pret situāciju ar sapratni.

Saņemšana Circle K stacijā

Cena: € 2,49

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Vietas:

Rīga Daugavpils Jelgava Jēkabpils Jūrmala Liepāja Rēzekne Valmiera Ventspils Ādažu nov. Bauskas nov. Cēsu nov. Dobeles nov. Garkalnes nov. Gulbenes nov. Ikšķiles nov. Kandavas nov. Krāslavas nov. Kuldīgas nov. Lielvārdes nov. Limbažu nov. Madonas nov. Mārupes nov. Ogres nov. Preiļu nov. Salacgrīvas nov. Salaspils nov. Saldus nov. Siguldas nov. Talsu nov. Tukuma nov. 

Vairāk informācijas

Saņemšana Omniva pakomātā

Cena: € 2,39

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Vietas:

Rīga Daugavpils Jelgava Jēkabpils Jūrmala Liepāja Rēzekne Valmiera Ventspils Aizkraukles nov. Aizputes nov. Aknīstes nov. Alojas nov. Alūksnes nov.  Auces nov. Ādažu nov. Babīte Baldones nov. Balvu nov. Bauskas nov. Brocēnu nov. Carnikavas nov. Cēsu nov. Dagdas nov. Dobeles nov. Dundagas nov. Engures nov. Ērgļu nov. Garkalnes nov. Grobiņas nov. Gulbenes nov. Iecavas nov. Ikšķiles nov. Ilūkstes nov. Inčukalna nov. Jaunjelgavas nov. Jaunpils nov. Jelgavas nov. Kandavas nov. Kārsavas nov. Ķeguma nov. Ķekavas nov. Kokneses nov. Krāslavas nov. Krimuldas nov. Kuldīgas nov. Lielvārdes nov. Limbažu nov. Līgatnes nov. Līvānu nov. Lubānas nov. Ludzas nov.  Madonas nov. Mālpils nov. Mārupes nov. Neretas nov. Nīcas nov. Ogres nov. Olaines nov. Ozolnieku nov. Pārgaujas nov. Pāvilostas nov. Pļaviņu nov. Preiļu nov. Priekules nov. Rēzeknes nov. Rojas nov. Ropažu nov. Rūjienas nov. Salacgrīvas nov. Salaspils nov. Saldus nov. Saulkrastu nov. Siguldas nov. Skrīveru nov. Skrundas nov. Smiltenes nov. Stopiņu nov. Strenču nov. Talsu nov. Tukuma nov. Valkas nov. Vecpiebalgas nov. Vecumnieku nov. Ventspils nov. Viesītes nov. Viļakas nov. Zilupes nov.

Vairāk informācijas

Piegāde uz mājām ar kurjeru

Cena no: € 2,99

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas kurjeram ar bankas karti.


Vairāk informācijas

Saņemšana DPD Pickup punktā

Cena: € 1,69

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Vietas:

Rīga Daugavpils Jelgava Jēkabpils Jūrmala Liepāja Rēzekne Valmiera Ventspils Aizkraukles nov. Aizputes nov. Alūksnes nov. Auces nov. Ādažu nov. Babīte Baldones nov. Bauskas nov. Brocēnu nov. Carnikavas nov. Cesvaines nov. Cēsu nov.  Dagdas nov. Dobeles nov. Engures nov. Garkalnes nov. Grobiņas nov. Gulbenes nov. Iecavas nov. Ikšķiles nov. Inčukalna nov. Jaunjelgavas nov. Kandavas nov. Kārsavas nov. Ķeguma nov. Ķekavas nov. Kokneses nov. Krāslavas nov. Krimuldas nov. Kuldīgas nov. Lielvārdes nov. Limbažu nov. Līvānu nov. Ludzas nov. Madonas nov. Mazsalacas nov. Mālpils nov. Mārupes nov. Ogres nov. Olaines nov. Pļaviņu nov. Preiļu nov. Priekules nov. Rojas nov. Ropažu nov. Rūjienas nov. Salaspils nov. Saldus nov. Saulkrastu nov. Siguldas nov.  Skrīveru nov. Smiltenes nov. Stopiņu nov. Talsu nov. Tukuma nov. Valkas nov. Vecumnieku nov. 

Vairāk informācijas

Saņemšana Latvijas Pasts pakomātā

|Cena: € 1,49

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Vieta:

Rīga Daugavpils Jelgava Jēkabpils Jūrmala Liepāja Rēzekne Valmiera Ventspils Aizkraukles nov. Alūksnes nov. Ādažu nov. Bauskas nov. Cēsis Dobeles nov. Ķekavas nov. Kuldīgas nov. Limbažu nov. Madonas nov. Mārupes nov. Ogres nov. Preiļu nov. Ropažu nov. Salaspils nov. Saldus nov. Siguldas nov. Talsu nov. Tukuma nov.

Vairāk informācijas

Saņemiet preces 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos bezmaksas – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz kādu no 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktiem Rīgā, Daugavpilī vai Liepājā. Jūs varat norēķināties ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Saņemiet preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu augstāk). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu) vai arī ar bankas karti pie preces saņemšanas (maksimālā viena pasūtījuma summa ir 200 eiro). Šim piegādes veidam nav iespējams līzings. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, šim piegādes veidam rekomendējam izvēlēties tieši apmaksu ar internetbanku. 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=E1lzRVfyces

Saņemiet preces Latvijas Pasta pakomātā – piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Latvijas Pasta pakomāts Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. Ļoti ērta ir pakas izsekošana jebkurā piegādes posmā – jebkuru Latvijas Pasta pakomāts sūtījumu var izsekot internetā izmantojot izsekošanas rīku vai Latvijas pasts mobilajā lietotnē, kas pieejama iPhone un Android lietotājiem. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu. 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Saņemiet preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas karti kurjeram piegādes brīdī, gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Saņemiet preces jebkurā Latvijas Pasta nodaļā – piemērota tad, ja vēlaties saņemt preci ātri, ērti un tuvu savai mājai. Latvijas Pasta nodaļās var saņemt pasūtījumus ar svaru līdz 20 kg. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas karti Latvijas Pasta nodaļā, kā arī ir iespēja apmaksāt pasūtījumu internetbankā, ar pārskaitījumu un kredītkarti. Ja ir vēlēšanās, ir iespēja noformēt pasūtījumu arī līzingā! Pasūtījums Latvijas Pasta nodaļā ir jāizņem 3 darba dienu laikā.

Saņemiet preces degvielas uzpildes stacijās Circle K – piemērota tad, ja vēlaties saņemt preces pa ceļam uz mājām vai darbu, kas ir ļoti ērti. Pasūtījumus var izņemt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Circle K degvielas uzpildes stacijās var saņemt pasūtījumus līdz 10 kg, ja svars būs lielāks, pasūtījums tiks nosūtīts adresāta pasta nodaļu par ko adresāts pirms sūtījuma izsūtīšanas informēts netiks. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat apmaksāt pasūtījumu internetbankā, ar kredītkarti vai bankas pārskaitījumu. Pasūtījumi Circle K stacijā jāizņem 10 dienu laikā; sākot ar 11.dienu, sūtījumus var izņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā, kur par sūtījumu tiks iekasēta sūtījuma glabāšanas maksa par katru diennakti, neieskaitot pasta nodaļas brīvdienas un svētku dienas.

Saņemiet preces DPD pickup punktā – piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no DPD pickup punktiem Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. Ļoti ērta ir pakas izsekošana jebkurā piegādes posmā – jebkuru DPD paku var izsekot internetā izmantojot izsekošanas rīku www.dpd.com/lv. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu. 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 25220220 vai rakstiet mums e-pastu uz palidziba@220.lv